Cihaz hakkında
Özellikler
Teknik veri
Dosyaları indir
Cihaz hakkında
Yineleyici NIK KK-01, PLC ağlarında sinyal seviyelerini artırarak veri iletimini kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.
Sağladığı özellikler:
- Artırılmış Sinyal Gücü: Güvenilir veri iletimi için sinyal seviyelerini artırır.
- Ağ Koordinasyonu: RS-485 üzerinden KC-02’ye bağlandığında ağ koordinatörü olarak işlev görebilir.
- Çok Yönlü Bağlantı: RS-485, PLC ve RF iletişim yöntemlerini destekler.
- Güçlü Koruma: Farklı ortamlarda dayanıklılık için IP 54 koruma seviyesine sahiptir.
Özellikler
| Nominal voltaj | 220 V / 230 V |
| Çalışma voltaj aralığı | 143 … 253 V |
| Nominal frekans | 50 Hz |
| Güç tüketimi, en fazla | 20 W |
| Radyo modülü frekansı | 2.4 GHz |
| Çalışma sıcaklığı | -40 … +70 °C |
| Ağırlık, en fazla | 1 kg |
| Modem PLC çalışma frekans bandı | 65 – 95 kHz |
| Modem PLC çıkış sinyal seviyesi, (maksimum) | 130 dBmcV |
| PLC modem çıkış sinyalinin modülasyon türü | DCSK veya OFDM PHY |
| Dahili güç kaynağının nominal çıkış voltajı | 5 V |
| Dahili güç kaynağının maksimum yük akımı | 0.2 A |
Teknik veri
| Yedek güç kaynağı | Battery mode |
|---|
Dosyaları indir















