Cihaz hakkında
Özellikler
Teknik veri
Dosyaları indir
Cihaz hakkında
Data Konsantrasyon Ünitesi KC-02, farklı karmaşıklıklardaki endüstriyel ağlarda verimli veri toplama ve yönetim için güçlü bir denetleyici olarak hizmet verir. Endüstriyel ağların uzaktan kontrolünü ve etkin izlenmesini kolaylaştırır, geniş bir uygulama yelpazesi için esneklik sunar.
Ana Özellikler:
- Uzaktan Yönetim: Farklı endüstriyel ortamlar için uygun olan endüstriyel ağların uzaktan kontrolünü ve verimli izlenmesini sağlar.
- Veri Toplama ve İletim: İlgili arabirimlere sahip tek fazlı ve üç fazlı elektrik sayacından elektrik tüketimiyle ilgili verileri sunucuya toplar, biriktirir ve iletim sağlar.
- Veri İşleme: Sadece elektrik sayaçlarından değil, aynı zamanda anahtar kontrol cihazlarından da veri işler. Bu kontrol cihazları, sayaçlar ile veri toplama denetleyicisi arasındaki ara bağlantılar olarak hizmet edebilir, veri işleme esnekliğini artırır.
- Uzaktan Kontrol: Ethernet ağları veya GPRS iletişimi aracılığıyla uzaktan cihaz yönetimi sağlar, sorunsuz kontrol ve erişimi garanti eder.
- Kullanıcı Dostu Arayüz: Bağlı bir konsol kullanarak bilgisayardan denetleyiciyi doğrudan kontrol etmeye olanak tanıyan kullanıcı dostu bir arayüz sunar, işletme kolaylığını artırır.
- Harici Depolama: Genişletilmiş veritabanı depolama kapasitesi için harici bir SD kart bağlama seçeneği sunar, kapsamlı veri gereksinimlerine uyum sağlar.
- Endüstriyel Bilişim: Endüstriyel otomasyon, kontrol ve yönetimde geniş bir görev yelpazesini yerine getirebilen sağlam bir endüstriyel bilgisayar olarak hizmet eder, bu da çok yönlü bir çözüm haline getirir.
Özellikler
| Değişmez Bellek Türü / Hacmi | 512 MB / ONFI NAND |
| RAM Miktarı | 512 MB |
| İşlemci | ARM Cortex-A5 |
| CPU Frekansı | 536 MHz |
| Radyo Modülü Frekansı | 2.4 GHz |
| Radyo Modülünün Çıkış Gücü | 17 dBm |
| GSM Frekansları | 900/1800 MHz |
| İletişim Sınıfı | B |
| İletişim Standartları | GSM / GPRS |
| GSM Güç Sınıfı 4 | EGSM900 için (2 W); WCDMA için (0.13 W) |
| GSM Güç Sınıfı 1 | DCS1800 için (1 W) |
| Nominal Voltaj | 3×230 / 400 V, 50 Hz |
| İşletme Voltaj Aralığı (Tek-Faz veya Üç-Faz) | 143 … 275 V |
| Nominal Frekans | 50 Hz |
| Maksimum Güç Tüketimi | 20 W |
| Sıcaklık Aralığı (Çalışma / Depolama) | -25 … +70 °C / -45 … +80 °C |
| Nispi Nem (30°C’de) | %95 |
| Ağırlık (Maksimum) | 2 kg |
Teknik veri
| Uygulama | Household, Industrial |
|---|---|
| Arayüzler | RS-485 / Ethernet / PLC / GPRS / 3G, Two Power Line Communication (PLC) interfaces |
| Güç Kaynağı Seçenekleri | External, Internal |
| Çalışma Modları | Compatible with Input/Output (I/O) modules, Linux OS |
| Yedek güç kaynağı | Battery mode |
Dosyaları indir















