Cihaz hakkında
Özellikler
Teknik veri
Dosyaları indir
Cihaz hakkında
NIK A-MBUS Konsantre Cihazınızı Gelişmiş Sayısal Ölçüm Altyapınızın (AMI) merkezi veri merkezi olarak kullanın. Birden çok cihazdan veri toplama, depolama ve yönetimini kolaylaştırır. USB arabirimi aracılığıyla 300 cihaza kadar bağlantı kurabilir ve ayarları kolayca yapılandırabilirsiniz. Kullanıcı dostu tasarımı veri kontrolünü ve güvenliğini artırır. Sadece bir DIN rayına monte edin ve AMI sisteminize sorunsuz entegrasyon sağlayarak genel veri yönetim verimliliğini artırın.
Özellikler
| İç Güç Kaynağı Voltajı, Un | 220 V / 230 V |
| Harici Güç Kaynağı Voltajı, Un | 24…42 V doğru akım |
| Koruma Sınıfı | IP 20 |
| İşletme Sıcaklığı | -40 … +70 °C |
| Ağırlık, en fazla | 0.3 kg |
| Gösterge |
Güç Mevcudiyeti RX/TX M-Bus Hattı USB İşlemi |
Teknik veri
| Uygulama | Household, Industrial |
|---|---|
| Arayüzler | M-Bus, RS-232, RS-485, Radio channel |
| Güç Kaynağı Seçenekleri | External, Internal |
| Çalışma Modları | M-Bus Master, Signal Repeater |
Dosyaları indir



















