Cihaz hakkında
Özellikler
Teknik veri
Dosyaları indir
Cihaz hakkında
NIK A-GSM İletişim Radyo Modülü, GPRS ve RS-485 arayüzleri arasında veri alışverişinde üstün performans sergileyerek cihaz iletişimini sorunsuz hale getirir.
Ana Özellikler:
- Verimli Veri Transferi: GPRS ve RS-485’i sorunsuz bir şekilde birbirine bağlar, böylece cihaz iletişimi sağlanır.
- Güvenli Protokol: Güvenli veri transferi için Noktadan Noktaya Protokol (PPP) kullanır.
- SIM Kart Kolaylığı: Bakımı kolaylaştırmak için SIM kartlarını kolayca değiştirin.
- Çok Yönlü Bağlantı: Basitleştirilmiş kurulum için bir USB konektörü içerir.
- Uzaktan Kontrol: Ekstra konfor için uzaktan işlem imkanı sağlar.
- Güç Çıkışı: Harici cihazları beslemek için 5V (300 mA) çıkış sağlar.
- İzole Giriş/Çıkışlar: Galvanik olarak izole edilmiş diskret veri dış etkilerden korunur.
- Kolay Montaj: Sisteminize kolayca DIN rayına monte edilebilir.
Özellikler
| GSM / GPRS çalışma bantları | 900/1800 MHz |
| GPRS iletişim sınıfı | B |
| GSM sınıf 4 uyumluluğu | Yayın gücü EGSM900 (2 W) |
| GSM sınıf 1 uyumluluğu | Yayın gücü DSC1800 (1 W) |
| AC şebekesinden besleme voltajları aralığı | 220 V / 230 V |
| AC şebekesinden güç tüketimi | 12 V |
| DC şebekesinden beslendiğinde çalışma voltaj aralığı | 7 … 15 V |
| DC şebekesinden güç tüketimi, en fazla | 5 W |
| Harici cihazları beslemek için çıkış ayarları | 5 V, 300 mA |
| Pasif ayrık girişin maksimum voltajı ve giriş akımı | 15 V, 15 mA |
| Açık kolektörlü ayrık çıkışın maksimum voltajı ve çıkış akımı | 15 V, 100 mA |
| Çalışma sıcaklığı | -40 … +70 °C |
| Ağırlık, en fazla | 0.5 kg |
Teknik veri
| Arayüzler | RS-485, 2*RS-485 |
|---|---|
| Güç Kaynağı Seçenekleri | AC power; DC power; AC+DC power |
Dosyaları indir















