O urządzeniu
Właściwość
Dane techniczne
Pobierz pliki
O urządzeniu
Wzmacniacz sygnału NIK KK-01 został zaprojektowany do wzmacniania poziomów sygnału i ułatwiania transmisji danych w sieciach PLC.
Oferuje:
Zwiększona Siła Sygnału: Wzmacnia poziomy sygnału dla niezawodnej transmisji danych.
Koordynacja Sieci: Może działać jako koordynator sieci, gdy jest podłączony do KC-02 za pomocą RS-485.
Wszechstronne Połączenia: Obsługuje metody komunikacji RS-485, PLC i RF.
Solidna Ochrona: Posiada poziom ochrony IP 54 dla trwałości w różnych środowiskach.
Idealny do optymalizacji transmisji danych i koordynacji sieci w instalacjach PLC.
Właściwość
| Napięcie znamionowe | 220 V / 230 V |
| Zakres napięcia roboczego | 143 … 253 V |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Maksymalne zużycie energii | 20 W |
| Częstotliwość modułu radiowego | 2.4 GHz |
| Temperatura pracy | -40 … +70 °C |
| Maksymalna waga | 1 kg |
| Pasmo pracy modemu PLC | 65 – 95 kHz |
| Maksymalny poziom sygnału wyjściowego modemu PLC | 130 dBmcV |
| Typ modulacji sygnału wyjściowego modemu PLC | DCSK lub OFDM PHY |
| Znamionowe napięcie wyjściowe zasilacza wewnętrznego | 5 V |
| Maksymalny prąd obciążenia zasilacza wewnętrznego | 0.2 A |
Dane techniczne
| Zasilanie rezerwowe | Battery mode |
|---|
Pobierz pliki















