O zařízení
Vlastnosti
Specifikace
Stáhnout soubory
O zařízení
Použijte Koncentrátor NIK A-MBUS jako centrální datové centrum pro vaši Infrastrukturu Pokročilého Měření (AMI). Zjednodušuje sběr, ukládání a správu dat z více zařízení. Můžete k němu připojit až 300 zařízení a snadno nastavit nastavení prostřednictvím rozhraní USB. Jeho uživatelsky přívětivý design zvyšuje kontrolu a bezpečnost dat. Jednoduše ho namontujte na DIN lištu pro bezproblémovou integraci do vašeho systému AMI, což zlepšuje celkovou efektivitu správy dat.
Vlastnosti
| Napětí interního zdroje napájení, Un | 220 V / 230 V |
| Napětí externího zdroje napájení, Un | 24…42 V stejnosměrný proud |
| Třída ochrany | IP 20 |
| Provozní teplota | -40 … +70 °C |
| Hmotnost, maximálně | 0.3 kg |
| Indikace |
Dostupnost napájení RX/TX M-Bus linka Provoz USB |
Specifikace
| Aplikace | Domácnost, Průmyslový |
|---|---|
| Rozhraní | M-Bus, RS-232, RS-485, Radio channel |
| Možnosti napájení | Externí, Vnitřní |
| Provozní režimy | M-Bus Master, Opakovač signálu |
Stáhnout soubory



















