O zařízení
Vlastnosti
Specifikace
Stáhnout soubory
O zařízení
Proudový transformátor NIK CT-0.72 v pouzdru LRG je navržen pro přesný přenos signálu do měřicích přístrojů v AC systémech do 0,72 kV.
Zajišťuje bezpečnost a spolehlivý výkon i v náročných podmínkách, podporuje montáž v jakékoli poloze a provozní teploty od -45 °C do +40 °C. Je navržen pro dlouhou životnost — více než 300 000 provozních hodin a kalibrační interval 16 let.
Plně v souladu se směrnicemi LVD 2014/35/EU a RoHS 2011/65/EU.
Vyroben podle norem EN 61869-1:2009, EN 61869-2:2012 a EN IEC 63000:2018.
Vlastnosti
| Přesnost třídy pro měření aktivní energie | EN 62053-21 |
| Přesnost třídy pro měření reaktivní energie | EN 62053-23 |
| Jmenovité napětí | 3×220/380 V; 3×230/400 V; 3×240/416 V |
| Rozsah provozního napětí | -20 … +15% |
| Jmenovitá frekvence | 50 Hz |
| Jmenovitý proud | 5 A |
| Maximální proud | 100 A |
| Konstanta měřiče | 6400 imp / (kW*h) |
| Počáteční proud pro měření aktivní energie | 12,5 mA |
| Počáteční proud pro měření reaktivní energie | 15,6 mA |
| Kapacita umístění v obvodech napětí, nejvýše | bez PLC rozhraní: 10 V•A (2 W) |
| Kapacita umístění v obvodech napětí, nejvýše | s PLC rozhraním: 20 V•A (5 W) |
| Kapacita umístění v obvodech proudu, nejvýše | 0,2 V•A |
| Provozní teplota | -40 … +70 °C |
| Stupeň ochrany | IP 54 |
| Počet číslic na LED | 6 + 2 |
| Hmotnost, nejvýše | 1,3 kg |
| Doba životnosti | 24 let |
Specifikace
| System voltage | 0.72 kV |
|---|---|
| Primary current | 800 / 1000 / 1500 / 2000 A |
| Accuracy class | 0.5S |
| Secondary current | 5 A |
| Burden (cos ф = 0.8) | 5 or 10 VA |
| Thermal insulation class | E |
| Frequency | 50 Hz |
| Instrument security factor (FS) | 5 |
Stáhnout soubory







